انواع بسته بندی در حمل و نقل به تعریف اتوبار بنی هاشم بسته بندی در حمل ونقل معنی و مفهومی متفاوت ازمعنای عام خود دارد. بسته بندی در حمل و نقل به هنر بسته بندی اجناس و وسایل در زمانی گفته می شود که هدف پیش رو انتقال و جابجایی است. اتوبار بنی هاشم با دانستن اینکه بسته بندی اقلام و وسایل بطور بسیار جامع و اثر گذار در صنعت حمل نقل سایه افکنده است. از باربری هایی که برای جا به جایی مواد غذایی در نظر گرفته می شود تا جا به جایی تجهیزات خاص صنعتی و لوازم منزل استراتژی های خود را در بسته ندی به گسترش و ایجاد تنوع بسته بندی قرار داده است . از این رو با ارائه پکیج های بسته بندی اروپایی و سنتی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در اسباب کشی در خدمت شما می باشیم .

نگرانی برای بسته بندی وسایل منزل پیش از پروسه اسباب کشی به سراغ فرد می آید. این بخش از کار همزمان با زمزمه اسباب کشی خود را نشان می دهد و نیتجه این دغدغه را در عملکرد هر خانواده جهت پیدا کردن تعدادی جعبه مناسب می توان یافت. زمانیکه معمولا افراد به تکاپو می افتند تا از هر سوپرمارکت یا مغازه ای کارتن برای بسته بندی بیابند.
اتوبار بنی هاشم با ارائه جعبه های مناسب ، مستحکم و مهندسی شده جهت بهترین بهره وری ، این دغدغه را تا حد امکان کاهش می دهد .

خدمت گزاران شما در اتوبار بنی هاشم با بکار گیری از پیشینه موفق خود در بسته بندی وسایل با اطمینان از عملکرد خود آماده خدمت رسانی به شما هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

شماره‌های تماس :  22975577 و 22519358

تا علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان،از خدمات کامل ما نیز مطلع گردید

شماره تماس شعب :

  • پاسداران - هروی - حسین آباد :22975577
  • ساقدوش - گیلان - فرخی یزدی - عراقی : 22327342
  • شمس آباد - گلزار - بنی هاشم : 22519358
  • مجیدیه - شهید عراقی :22515381
  • شهید کرد - لاهیجانی - بلوار بیژن : 226329380
Top